סקירה – נעלי מטיילים אטומות Reviewed by admin on . כחלק מסדרת המאמרים שלנו על נעליים למטיילים. בחרנו לכתוב הפעם על הנעליים של  Salomon: Men's B52 TS GTX Snow Boot מדובר במוצר איכותי העשוי בצורה מושלמת. הנעל מהוו כחלק מסדרת המאמרים שלנו על נעליים למטיילים. בחרנו לכתוב הפעם על הנעליים של  Salomon: Men's B52 TS GTX Snow Boot מדובר במוצר איכותי העשוי בצורה מושלמת. הנעל מהוו Rating:
You Are Here: Home » ציוד תרמילאים » סקירה – נעלי מטיילים אטומות

סקירה – נעלי מטיילים אטומות

נעל מטייליםכחלק מסדרת המאמרים שלנו על נעליים למטיילים. בחרנו לכתוב הפעם על הנעליים של  Salomon: Men's B52 TS GTX Snow Boot מדובר במוצר איכותי העשוי בצורה מושלמת. הנעל מהווה פריט מרכזי בכול הארסנל של מטיילים באזורים קרים ורטובים. מבחינת נוחות הנעל מובילה בשימוש בבדים מיוחדים ובסוליה בעלת בולמים. נעל מטייילים איכותית אמורה להיות בעלת סולייה קשה שתוכל להתמודד בקלות עם האתגרים המשתנים שהטבע מציב לה. כולנו כבר מבינים את החשיבות הרבה שיש לנעל מטיילים איכותית. נעל מטיילים אטומה עוזרת לנו לשמור על הגוף יבש וחם במקומות בהם אנו חשופים לרטיבות, קפור ומים. נעל המטיילים חיייבת להיות בטוחה ונוחה למטייל. במהלך הטיול אנו צועדים בתנאי שטח משתנים, צעידה זו מצריכה מהנעל עבודה קשה במיוחד לצד שמירה מירבית על כף הרגל וגבו של המטייל. נעל איכותית תדע לחבק את כף הרגל והקרסול של המטייל תשמור על יציבותו ותמנע פציעות מעמס בכפות הרגלים ואפילו בגב.

על החשיבות שבקניית נעל מטיילים

כאשר אנו מתכננים יציאה לטיול בארץ או בחול, אנו צרכים לקחת תקופת זמן סבירה להכנות ולהתאמה של ציוד מחנאות וקמפינג מתאימים. אחד הפריטים החשובים מהם ניתן להתחיל או זוג נעלים או אפילו שני זוגות לכמה מצבים ולתנאים משתנים. נעל מטיילים היא הפריט אותו נקנה ראשון. לאחר שנרכוש נעל מותאמת ננעל אותה במשך תקופה ונתרגל לנעל. יציאה לטיול עם נעל חדשה לחלוטין היא מתכון לפציעה. הנעל החדשה לא מותאמת לכף הרגל של המטייל תרגום לשלפוחיות ותשביט את הטיול. המלצתנו גש למרכז למטייל התייעץ עם המומחים לטיולים איזה נעל מתאימה לאופי ולתנאים המתוכננים בטיול שלך. מדוד נעל איכותית בדוק אותה במתקן עליה מיוחד וצא לדרך, נעל אותה במשך השבועות הקרובים עד היציאה לטיול.

סרטון המסביר על האיכויות של נעל המטיילים

About The Author

Number of Entries : 1219

כל הזכויות שמורות לאתר TRIP TIP