אטרקציות – זמר ים תיכוני Reviewed by admin on . פסטיבל הזמר בסגנון תימני או בעצם חג האושר התימני של יהודי תימן נערך מידי שנה באילת. הפעם המופע התרבותי ירכז את מיטב האמנים מהזנר היתמני ים תיכוני. כבכול שנה יצב פסטיבל הזמר בסגנון תימני או בעצם חג האושר התימני של יהודי תימן נערך מידי שנה באילת. הפעם המופע התרבותי ירכז את מיטב האמנים מהזנר היתמני ים תיכוני. כבכול שנה יצב Rating:
You Are Here: Home » אטרקציות בדרום » אטרקציות – זמר ים תיכוני

אטרקציות – זמר ים תיכוני

פסטיבל הזמר בסגנון תימני או בעצם חג האושר התימני של יהודי תימן נערך מידי שנה באילת. הפעם המופע התרבותי ירכז את מיטב האמנים מהזנר היתמני ים תיכוני. כבכול שנה יצבע הדרום  בצבעי מוקה כאשר רבבות בני העדה התימנית וחובבי המוסיקה הים תיכונית יבאו באלפים לחגוג חג שמח זה. אחת האטרקציות המרכזיות והנפלאות תהיה הופעות של מיטב הזמרים ולמי שישעמם תמיד יהיו אטרקציות באירועים מרכזיים אחרים.

צוות ההפקה מתכנן אטרקציות לאירועים כאלה מידי שנה ומחזיק בניסיון רב שנים בהפקה והפקה של הופעות מוצלחות. אז תשלבו בין אווירה חמה נוף מדהים וקהל מדהים וקבלתם את פסטיבל התימנים המדהים ביותר בדרום הארץ. הפסטיבל נערך זאת השנה 25 באילת ויתקיים במלון ירוטאל ספורט אילת.  לנופשים שמעוניינים לצאת לקמפינג ולינה בחוץ מומלץ לרכוש ציוד מחנאות נוח ומקצועי.

תמנידה אילת חגיגה ואטרקציות למשפחה


בילוי נעים!

About The Author

Number of Entries : 1219

כל הזכויות שמורות לאתר TRIP TIP