נופש מלא הרפתקאות בפרובינציה הספרדית Reviewed by on . ספרד, בין המדינות היפות ביותר בעולם, מלאה בהיסטוריה, תרבות וארכיטקטורה עתיקה מדהימה ביופייה. אנחנו רגילים לתפוס את ספרד, כאיטליה, ארץ המלאה במוזיאונים, אומנות ו ספרד, בין המדינות היפות ביותר בעולם, מלאה בהיסטוריה, תרבות וארכיטקטורה עתיקה מדהימה ביופייה. אנחנו רגילים לתפוס את ספרד, כאיטליה, ארץ המלאה במוזיאונים, אומנות ו Rating:
You Are Here: Home » אטרקציות וחוגים » נופש מלא הרפתקאות בפרובינציה הספרדית

נופש מלא הרפתקאות בפרובינציה הספרדית

ספרד, בין המדינות היפות ביותר בעולם, מלאה בהיסטוריה, תרבות וארכיטקטורה עתיקה מדהימה ביופייה. אנחנו רגילים לתפוס את ספרד, כאיטליה, ארץ המלאה במוזיאונים, אומנות ואוכל מעולה. מלבד האטרקציות התרבותיות, קיימים עוד מגוון אטרקציות, מלאות בהרפתקאות ואדרנלין המתאימים לילדים ולמבוגרים. אטרקציות שכוללות פארקים עם מגוון מתקני שעשועים, הפלגות מרתקות העוקבות אחר ענקי ים אגדתיים. טיסות על גבי כדור פורח, עם נופים משגעים ושמים כחולים, ברחבי שמי ספרד. ספרד מספקת הנאה מסקרנת, הרפתקאות מסעירות, עם נופים מדהימים וכול זה במרחק כמה שעות טיסה, מנמל התעופה, בן גוריון.

נמל ההרפתקאות של ספרד

"פארק פורט אוונטורה", פארק שעשועים עצום, הנמצא בדירוג ה-6, של רשימת גדולי הפארקים הפופולאריים באירופה. קיימים בפארק מגוון אזורים המעתיקים תרבויות ואזורים שונים בעולם, כשכל אזור מאופיין בעיצובים ואלמנטים המאפיינים את אותו האזור עם מגוון מתקני שעשועים ואטרקציות המתאימים, לכל ילד, ילדה וגם להורים. יש לנו את אזור "המערב הפרוע", אזור שמעוצב בבתים ונוף של מערב הפרוע עם מתקנים ואטרקציות המתאימים לתקופה. באזור "הים התיכון"  ישנה רכבת הרים, בין המהירות בעולם, שמבטיחה נסיעה מפחידה במיוחד, מתאימה בעיקר למכורי העקשן והאדרנלין, לא לבעלי לב חלש או הסובלים מבעיות של דליות ברגליים. אוהבי הדוריטוס והסלסה, יכולים ליהנות מאזור "מקסיקו" עם שלל הרפתקאות ומתקנים, שמאפיינים את ארץ הסומבררו. בצמוד לפארק השעשועים ניתן למצוא פארק מים עצום, עם מתקנים מרשמים ומשעשעים. כל ילד וילדה יכולים ליהנות ממגוון המגלשות, בזמן שהאבות מממשים את זכויות הגבר במשפחה שלהם ומזנקים למגלשות עם הילדים, האימהות יכולות ליהנות מתוצאות ניתוח הגדלת חזה, שעשו בארץ ולהרשים את המשתזפים והמשתזפות במראה החדש והמשופר. פארק המים מוקף בשלל מגלשות מים, כל אחת גבוה ומפותלת יותר מהשנייה, מה שמבטיח זינוק רטוב, מהיר ומלא באדרנלין מקפיץ.

אטרקציות באוויר, בים וביבשה

אוהבי ההרפתקאות יכולים להמשיך את השעשועים והאדרנלין בנסיעה על כדור פורח, שיוצא מהעיר חירוניה. העיר חירוניה, מלאה בחברות, המספקות שירות של טיסה בכדור פורח, הנמשך שעה וחצי. שעה וחצי, בהם תוכלו ליהנות מיופייה המרהיב של העיר, קטלוניה, מראה של נוף ממעוף הציפור. במהלך הטיסה הרגועה והשלווה, תוכלו ליהנות מנופי רכס הפירנאים, נהרות פלוביה וכף דה קראוסבין. ארבעים דקות נסיעה ממדריד, יכולים להוביל אתכם לפארק העצים, DE PINO APINO, מעץ לעץ. פארק המספק, משאלה לכל ילד או ילדה, שרצו להפוך לטרזנים קטנים. בפארק תוכלו למצוא מגוון גשרים, סולמות וחבלים אשר מחוברים לעצים עצומים, שמאפשרים למבקרים לרחף בין צמרות העצים, בגובה כמה מטרים מהאדמה. הרפתקה ימית מבטיחה, מצפה לחם בעיר טאריפה, הנמצאת בדרום ספרד. העירה מציאה הפלגה, עם מראות שלא תיראו כל יום, מראות של לווייתנים מרשימים ודולפינים מקסימים הנראים דרך רצפת זכוכית בסירה. קיימים עוד מגוון אטראקציות מיוחדות לילדים ולהורים, שמבטיחות חוויה אמיתית בספרד.

About The Author

Number of Entries : 10

Leave a Comment

כל הזכויות שמורות לאתר TRIP TIP