טיפים למטייל במזרח Reviewed by admin on . עצות שימושיות לטסים למזרח [divide style="3"] המזרח הרחוק הוא מאזורים היפים והקסומים ביותר על פני כדור הארץ. לכל מדינה ואיזור התרבויות העתיקות שלהם, הנופים השוני עצות שימושיות לטסים למזרח [divide style="3"] המזרח הרחוק הוא מאזורים היפים והקסומים ביותר על פני כדור הארץ. לכל מדינה ואיזור התרבויות העתיקות שלהם, הנופים השוני Rating:
You Are Here: Home » מסלולי מטיילים בצפון » טיפים למטייל במזרח

טיפים למטייל במזרח

עצות שימושיות לטסים למזרח

חבילות נופשהמזרח הרחוק הוא מאזורים היפים והקסומים ביותר על פני כדור הארץ. לכל מדינה ואיזור התרבויות העתיקות שלהם, הנופים השונים שמאפיינים אותם והתושבים בעלי החזות הייחודית להם. זו אולי הסיבה לכך שחבל הארץ הזה הוא המתוייר ביותר על ידי ישראלים בכל גיל. כתושבי מדינה קטנה וצעירה, אנחנו כנראה סקרניים לגבי תרבויות שונות משלנו, ומדינות רחבות ידיים שהתרבות שלהן שונה בתכלית מזו המוכרת לנו. לכל אלה שמתכננים בקרוב טיסה למזרח הרחוק אנחנו מביאים כאן כמה עצות שימושיות שיסייעו בהתארגנות לקראת הנסיעה הזו.

טיסות למזרח הרחוק – לא זול אבל גם לא תמיד יקר

אל תהססו לערוך סקר שוק מקיף לפני שאתם רוכשים כרטיסי טיסה למזרח. חפשו היטב בכל אתרי האינטרנט האפשריים. לפעמים תמצא הטיסה הזולה ביותר לאחר חיפוש קצר, ולפעמים תיאלצו לעבוד קשה בחיפושים. גם בעת שאתם בודקים עם סוכני נסיעות – אל תהססו לבקש מחירים זולים, ואפילו להתמקח אם יש צורך.

כדאי שתדעו שככל שתקדימו להזמין כרטיס טיסה – כך יהיה המחי זול יותר. עוד דבר שכדאי לדעת הוא שככל שתהיינה יותר עצירות ביניים בדרך ליעד – גם יוזל מחיר הטיסה. אם למשל אתם מתכננים טיסה להודו – בדקו טיסה להודו דרך עמאן שמשולבת עם עצירה נוספת במדינת האם של חברת התעופה. מחירי כרטיסי טיסה מהסוג הזה עשויים להיות זולים במאות דולרים ממחירי הטיסות הישירות.

מלונות במזרח הרחוק – לא מה שאתם מכירים

בתי המלון במזרח הרחוק הם שונים בתכלית מבתי המלון המוכרים לנו בחצי הכדור המערבי. במזרח הרחוק תוכלו למצוא רמות שונות ומשונות של מקומות לינה – החל מפנסיונים מעופשים, המשך בגסט האוסים נעימים ובסיסיים וכלה בבתי מלון מפוארים שכוללים כל פינוק אפשרי.

ערכו סקר מקיף של בתי המלון תאילנד ובאזורים בהם אתם מתכננים לטייל. זכרו שבהרבה מהמקומות מספר הכוכבים שמציינים את דרגת המלון אינם תואמים את הדירוג המוכר לנו בארץ ובאירופה. בית מלון 3 כוכבים בהודו, למשל, עלול להיות, לפעמים, לא ראוי למגורים. בדקו המלצות של מטיילים באינטרנט ושאלו חברים – זו הדרך הטובה ביותר למצוא מקום מתאים. והכי חשוב, קחו הכל בקלות. זכרו שאתם נמצאים בארץ שתרבותה שונה לחלוטין משלכם, וכך גם הקצב והאוירה. אז במקום להתעצבן מזה (דבר שקורה לישראלים רבים) – למדו להנות ואולי אפילו ללמוד מזה.

About The Author

Number of Entries : 1219

כל הזכויות שמורות לאתר TRIP TIP